Brand Manager Kamis

WOLKA KOSOWSKA, MZ, PL, 05-552

Lokalizacja – Stefanowo k/Warszawy

Oregano, curry, może imbir? ... Czym Ty przyprawisz swoją karierę?

McCormick, globalny lider w branży produktów smakowych i właściciel marki KAMIS sprowadza przyprawy z rozmaitych zakątków świata, ale produkujemy je w samym centrum Polski. Nasze produkty zawdzięczają jakość ludziom, których łączy pasja smaku.

Poszukujemy eksperta ds. Marketingu z doświadczeniem w zakresie zarządzania marką, w szczególności w takich obszarach jak analiza danych rynkowych, rozwój insightów konsumenckich, rozwój komunikacji ATL (ze szczególnym uwzględnieniem Digital Media) oraz komunikacji w miejscu sprzedaży. Dodatkowym atutem jest doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynek oraz w zarządzaniu wielozadaniowymi projektami oraz zespołami interdyscyplinarnymi.

Praca w Marketingu w polskim oddziale McCormick daje możliwość zarządzania dużą, polską marką, której strategię tworzymy lokalnie. Jednocześnie oferujemy możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w ramach struktur regionu EMEA.

Zakres obowiązków:

  • Pełna odpowiedzialność za wszelkie działania marketingowe i codzienne zarządzanie powierzoną kategorią produktów,
  • Udział w budowaniu długoterminowej strategii marki,
  • Wdrażanie planów i strategii marki w ramach wybranej kategorii produktów,
  • Ścisła współpraca z Marketing Managerem,
  • Współpraca z domem mediowym, agencjami ATL, BTL i internetowymi: briefing agencji, rozwój kreacji marketingowych, nadzór nad realizacją projektów,
  • Ścisła i stała współpraca z działami Sprzedaży, Trade Marketingu, R&D
  • Współpraca z Digital Managerem przy bieżących kampaniach internetowych i mediach społecznościowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z szeroko rozumianym biznesem jak zarządzanie, marketing, finanse
  • Min. 3 lata doświadczenia w dziale Marketingu (preferowany sektor FMCG),
  • Umiejętność strategicznego myślenia i formułowania rekomendacji pod presją czasu,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i logiczne, umiejętność pracy z danymi i budowanie na ich podstawie silnych rekomendacji biznesowych
  • Bardzo dobre umiejętności prezentacji,
  • Przyzwoita wiedza z zakresu zagadnień marketingowych,
  • Doświadczenie w rozwoju marki,
  • Silna potrzeba rozwoju osobistego,
  • Umiejętność wykonywania wielu zadań i projektów jednocześnie, koncentracja na wyniku,
  • Wysokie zaangażowanie w realizowane projekty, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację

WHY WORK AT MCCORMICK?

United by flavor. Driven by results.

As a McCormick employee you’ll be empowered to focus on more than your individual responsibilities. You’ll have the opportunity to be part of something bigger than yourself—to have a say in where the company is going and how it’s growing.

Between our passion for flavor, our 130-year history of leadership and integrity, the competitive and comprehensive benefits we offer, and our culture, which is built on respect and opportunities for growth, there are many reasons to join us at McCormick.