Brand Manager Kamis

Date: 08-Oct-2021

Location: WOLKA KOSOWSKA, MZ, PL, 05-552

Company: McCormick & Company

Lokalizacja – Stefanowo k/Warszawy

Oregano, curry, może imbir? ... Czym Ty przyprawisz swoją karierę?

McCormick, globalny lider w branży produktów smakowych i właściciel marki KAMIS sprowadza przyprawy z rozmaitych zakątków świata, ale produkujemy je w samym centrum Polski. Nasze produkty zawdzięczają jakość ludziom, których łączy pasja smaku.

Poszukujemy eksperta ds. Marketingu z doświadczeniem w zakresie zarządzania marką, w szczególności w takich obszarach jak analiza danych rynkowych, rozwój insightów konsumenckich, rozwój komunikacji ATL (ze szczególnym uwzględnieniem Digital Media) oraz komunikacji w miejscu sprzedaży. Dodatkowym atutem jest doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynek oraz w zarządzaniu wielozadaniowymi projektami oraz zespołami interdyscyplinarnymi.

Praca w Marketingu w polskim oddziale McCormick daje możliwość zarządzania dużą, polską marką, której strategię tworzymy lokalnie. Jednocześnie oferujemy możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w ramach struktur regionu EMEA.

Zakres obowiązków:

  • Pełna odpowiedzialność za wszelkie działania marketingowe i codzienne zarządzanie powierzoną kategorią produktów,
  • Udział w budowaniu długoterminowej strategii marki,
  • Wdrażanie planów i strategii marki w ramach wybranej kategorii produktów,
  • Ścisła współpraca z Marketing Managerem,
  • Współpraca z domem mediowym, agencjami ATL, BTL i internetowymi: briefing agencji, rozwój kreacji marketingowych, nadzór nad realizacją projektów,
  • Ścisła i stała współpraca z działami Sprzedaży, Trade Marketingu, R&D
  • Współpraca z Digital Managerem przy bieżących kampaniach internetowych i mediach społecznościowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z szeroko rozumianym biznesem jak zarządzanie, marketing, finanse
  • Min. 3 lata doświadczenia w dziale Marketingu (preferowany sektor FMCG),
  • Umiejętność strategicznego myślenia i formułowania rekomendacji pod presją czasu,
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i logiczne, umiejętność pracy z danymi i budowanie na ich podstawie silnych rekomendacji biznesowych
  • Bardzo dobre umiejętności prezentacji,
  • Przyzwoita wiedza z zakresu zagadnień marketingowych,
  • Doświadczenie w rozwoju marki,
  • Silna potrzeba rozwoju osobistego,
  • Umiejętność wykonywania wielu zadań i projektów jednocześnie, koncentracja na wyniku,
  • Wysokie zaangażowanie w realizowane projekty, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację