Elektromechanik

WOLKA KOSOWSKA, MZ, PL, 05-552

<span 72="">Elektromechanik

<span 72="">Lokalizacja – Stefanowo k/Warszawy

<span 72="">

<span 72="">Oregano, curry, może imbir? ... Czym Ty przyprawisz swoją karierę?

<span 72="">McCormick, właściciel marki KAMIS sprowadza przyprawy z rozmaitych zakątków świata, ale produkujemy je w samym centrum Polski. Nasze produkty zawdzięczają jakość ludziom, których łączy pasja smaku.

<span 72="">Do zakładu w Stefanowie poszukujemy osób, które pomogą nam zadbać o park maszynowy globalnego lidera w branży produktów smakowych

<span 72="">Zakres obowiązków:

<ul 72="" style="-webkit-tap-highlight-color:rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-stroke-width:0px; background-color:#ffffff; color:#333333">
  • Zapewnienie sprawnością maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym i mechanicznym na wszystkich Wydziałach Produkcyjnych
  • Dokonywanie pomiarów, przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie okresowych konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń
  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu ich eliminacji
  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/mechanicznych maszyn
  • Obsługa programu CMMS oraz przetwarzanie przypisanych zgłoszeń poprzez prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań
  • Generowanie zapotrzebowań zakupowych na części zamienne
  • <span 72="">

    <span 72="">Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne o profilu elektromechanik/mechanik/elektryk/automatyk
  • Min. 2 lata doświadczenie w zawodzie jako elektromechanik/mechanik/elektryk
  • Praktyczna znajomość technologii napraw maszyn i urządzeń
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Uprawnienie SEP do 1kV
  • Podstawowej znajomości napędów i serwonapędów,
  • Znajomość diagnozowania i poprogramowania sterowników SIEMENS, OMRON – będzie dodatkowym autem
  • Znajomość GMP
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja na realizację celów

    <span 72="">Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (w tym Prywatne ubezpieczenie medyczne Enel-Med., dofinansowanie do posiłków, Transport z okolicznych miejscowości)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku nad innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej światowym liderem o ugruntowanej pozycji
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zespole

    WHY WORK AT MCCORMICK?

    United by flavor. Driven by results.

    As a McCormick employee you’ll be empowered to focus on more than your individual responsibilities. You’ll have the opportunity to be part of something bigger than yourself—to have a say in where the company is going and how it’s growing.

    Between our passion for flavor, our 130-year history of leadership and integrity, the competitive and comprehensive benefits we offer, and our culture, which is built on respect and opportunities for growth, there are many reasons to join us at McCormick.