FINANCIAL CONTROLLER

WOLKA KOSOWSKA, MZ, PL, 05-552

Komercyjny Kontroler Finansowy

Lokalizacja – Stefanowo k/Warszawy

Czy masz doświadczenie w pracy jako kontroler finansowy w dynamicznym środowisku pracy?

Czy chciałbyś się rozwijać w firmie, która jest międzynarodowym liderem na rynku?

Jeśli tak to czekamy właśnie na Ciebie!

Umowa na czas określony (na zastępstwo) do Lutego 2023

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Aktywny udział w procesie zamykania miesiąca oraz w przygotowywaniu forecastów / budżetów
  • Analiza profitowości klientów / produktów
  • Wsparcie finansowe procesów biznesowych
  • Przygotowywanie danych dla audytu
  • Opracowanie, wdrażanie i analiza wskaźników finansowych
  • Ścisła współpraca z obsługiwanymi działamii
  • Przygotowywanie raportów i analiz ad hoc
  • Pełnienie roli partnera biznesowego dla działu sprzedaży i marketingu

PROFIL IDEALNEGO KANDYDATA:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, idealnie w branży FMCG w obszarze finansów komercyjnych
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego
  • Proaktywna postawa, zorientowana na biznes
  • Umiejętność analizowania problemów oraz poszukiwania i wdrażania rozwiązań
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziana znajomość systemu SAP

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: dofinansowanie do karty sportowej, opieka medyczna.
  • Współpracę oraz wymianę doświadczeń w międzynarodowej organizacji.

FIRMA:

McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych z ponad 4 miliardami USD rocznej sprzedaży. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 125 krajach. Firma została założona w 1889 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 10,000 pracowników na całym świecie.

Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 50 miejscach w 24 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności.

McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 roku od przejęcia polskiej marki Kamis oraz jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie. Od tego momentu firma McCormick silnie rozwija swoją pozycję rynkową.

Aby aplikować:

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i chciałbyś rozwijać swoją karierę zawodową w międzynarodowej organizacji, proszę wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów oraz możliwość rozwoju kariery w firmie, która jest światowym leaderem na rynku przypraw.

Jako pracodawca Równych Szans, firma McCormick jest zobowiązana do zapewnienia jednakowego dostępu do oferowanych stanowisk pracy.

WHY WORK AT MCCORMICK?

United by flavor. Driven by results.

As a McCormick employee you’ll be empowered to focus on more than your individual responsibilities. You’ll have the opportunity to be part of something bigger than yourself—to have a say in where the company is going and how it’s growing.

Between our passion for flavor, our 130-year history of leadership and integrity, the competitive and comprehensive benefits we offer, and our culture, which is built on respect and opportunities for growth, there are many reasons to join us at McCormick.