Kierownik ds. Kluczowych Klientów

WOLKA KOSOWSKA, MZ, PL, 05-552

(Sieci Lokalne)

Kanał tradycyjny

Lokalizacja – Polska Centralna

Województwo Mazowieckie, Podlaskie i Łódzkie.

Czy chcesz dołączyć do organizacji, której pasją jest Smak a misją  „Sprawić, aby każdy posiłek i każda chwila były lepsze” ? Czy podobnie jak my wierzysz w Siłę Ludzi?

Jeśli tak – to czekamy na Ciebie!

Obowiązki:

  • Wdrażanie Strategii sprzedażowej dla klientów oraz budowanie długoterminowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami McCormick Polska oraz ich rozwój,
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnego produktu/usługi oraz przygotowywanie na ich podstawie planów współpracy z sieciami.
  • Budowanie długoterminowej i stabilnej zyskowności McCormick u klienta poprzez zarządzanie inwestycją w kanale tradycyjnym u podległych klientów i osiąganie określonego poziomu zyskowności,
  • Budowanie wartości kategorii McCormick oraz budowanie pozycji McCormick jako lidera w kategorii dla klienta,
  • Negocjacje kontraktów tj. poziomu inwestycji i serwisów,
  • Współprzygotowanie oraz egzekucja przygotowanych z działem Marketingu/Trade Marketingu/Zarzadzania Kategorią planów aktywności dla klientów w celu realizacji celów strategicznych McCormick w kanale tradycyjnym,
  • Zarządzanie relacją z zespołem sprzedaży terenowej w szczególności poprzez: wsparcie centralne i egzekucję zadań dla terenowych sił sprzedaży odpowiedzialnych za współpracę z klientem, realizację budżetów wolumenowych, egzekucję aktywności centralnych,
  • Współpraca z innymi działami firmy celem opracowywania długofalowej strategii dla klientów,
  • Przygotowywanie raportów marketingowych i cenowych, akcji promocyjnych,
  • Przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji z kluczowymi klientami,

Profil Idealnego Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenia w branży FMCG,
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dystrybucji lub trade marketingu, zarzadzaniu kategorią,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych - znajomość technik negocjacyjnych, co najmniej dwie tury negocjacyjne.
  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji biznesowych z klientami,
  • Zaawansowana znajomość zagadnień zarządzania miksem produktowym, budżetem klienckim
  • Bardzo dobra znajomość lokalnych sieci handlowych z rynku tradycyjnego,
  • Znajomość zagadnień zarządzania kategorią,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Inicjatywa nakierowana na poszukiwanie rozwiązań i dużej samodzielności w działaniu,
  • Otwartości na zmiany i pozytywne nastawienie do pojawiających się wyzwań zawodowych,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej światowym liderem o ugruntowanej pozycji
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Prywatną opiekę zdrowotną Enel-Med, dofinansowanie do karty Multisport
  • Narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych (samochód, telefon)
  • Perspektywę rozwoju i możliwość kariery w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zapewnienie programu wsparcia dla pracowników i ich rodzin

WHY WORK AT MCCORMICK?

United by flavor. Driven by results.

As a McCormick employee you’ll be empowered to focus on more than your individual responsibilities. You’ll have the opportunity to be part of something bigger than yourself—to have a say in where the company is going and how it’s growing.

Between our passion for flavor, our 130-year history of leadership and integrity, the competitive and comprehensive benefits we offer, and our culture, which is built on respect and opportunities for growth, there are many reasons to join us at McCormick.