Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Date: 13-Jan-2022

Location: WOLKA KOSOWSKA, MZ, PL, 05-552

Company: McCormick & Company

(Sieci Lokalne)

Kanał tradycyjny

Lokalizacja – Polska Centralna

Województwo Mazowieckie, Podlaskie i Łódzkie.

Czy chcesz dołączyć do organizacji, której pasją jest Smak a misją  „Sprawić, aby każdy posiłek i każda chwila były lepsze” ? Czy podobnie jak my wierzysz w Siłę Ludzi?

Jeśli tak – to czekamy na Ciebie!

Obowiązki:

  • Wdrażanie Strategii sprzedażowej dla klientów oraz budowanie długoterminowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami McCormick Polska oraz ich rozwój,
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnego produktu/usługi oraz przygotowywanie na ich podstawie planów współpracy z sieciami.
  • Budowanie długoterminowej i stabilnej zyskowności McCormick u klienta poprzez zarządzanie inwestycją w kanale tradycyjnym u podległych klientów i osiąganie określonego poziomu zyskowności,
  • Budowanie wartości kategorii McCormick oraz budowanie pozycji McCormick jako lidera w kategorii dla klienta,
  • Negocjacje kontraktów tj. poziomu inwestycji i serwisów,
  • Współprzygotowanie oraz egzekucja przygotowanych z działem Marketingu/Trade Marketingu/Zarzadzania Kategorią planów aktywności dla klientów w celu realizacji celów strategicznych McCormick w kanale tradycyjnym,
  • Zarządzanie relacją z zespołem sprzedaży terenowej w szczególności poprzez: wsparcie centralne i egzekucję zadań dla terenowych sił sprzedaży odpowiedzialnych za współpracę z klientem, realizację budżetów wolumenowych, egzekucję aktywności centralnych,
  • Współpraca z innymi działami firmy celem opracowywania długofalowej strategii dla klientów,
  • Przygotowywanie raportów marketingowych i cenowych, akcji promocyjnych,
  • Przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji z kluczowymi klientami,

Profil Idealnego Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenia w branży FMCG,
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dystrybucji lub trade marketingu, zarzadzaniu kategorią,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych - znajomość technik negocjacyjnych, co najmniej dwie tury negocjacyjne.
  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji biznesowych z klientami,
  • Zaawansowana znajomość zagadnień zarządzania miksem produktowym, budżetem klienckim
  • Bardzo dobra znajomość lokalnych sieci handlowych z rynku tradycyjnego,
  • Znajomość zagadnień zarządzania kategorią,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Inicjatywa nakierowana na poszukiwanie rozwiązań i dużej samodzielności w działaniu,
  • Otwartości na zmiany i pozytywne nastawienie do pojawiających się wyzwań zawodowych,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej światowym liderem o ugruntowanej pozycji
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Prywatną opiekę zdrowotną Enel-Med, dofinansowanie do karty Multisport
  • Narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych (samochód, telefon)
  • Perspektywę rozwoju i możliwość kariery w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zapewnienie programu wsparcia dla pracowników i ich rodzin