Przedstawiciel Handlowy

Date: 13-Oct-2021

Location: WOLKA KOSOWSKA, MZ, PL, 05-552

Company: McCormick & Company

Umowa na zastępstwo do Kwietnia 2023

Teren pracy – Bydgoszcz, Inowrocław, Sępólno Krajeńskie, Świecie, Nakło n.Notecią i okolice

Czy posiadasz doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG?

Czy chcesz dołączyć do organizacji, której pasją jest Smak a misją „Sprawić aby każdy posiłek i każda chwila były lepsze”?

Czy podobnie jak my wierzysz w Siłę Ludzi?

Jeśli tak – to czekamy na Ciebie!

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży oraz dystrybucji na określonym terenie.

Główne zadania:

  • Realizacja planu sprzedaży zgodnie z comiesięcznymi planami
  • Utrzymywanie kontaktu i prowadzenie negocjacji z klientami (kanał tradycyjny), realizacja standardów ekspozycji produktów w obsługiwanych obiektach.
  • Realizacja standardów ekspozycji produktów w obsługiwanych obiektach
  • Realizacja zleconych działań promocyjnych
  • Weryfikacja zapasów magazynowych u Klienta

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy w roli Przedstawiciela Handlowego lub Merchandisera, preferowanie w branży FMCG
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych (samochód, telefon)
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zespole
  • Perspektywę rozwoju i możliwość kariery w firmie o stabilnej pozycji na rynku