Business Improvement Project Manager

Data: 2023-01-29

Lokalizacja: WOLKA KOSOWSKA, MZ, PL, 05-552

Firma: McCormick & Company

Miejsce pracy: Stefanowo, koło Warszawy

Czy chcesz dołączyć do organizacji, której pasją jest Smak a misją „Sprawić, aby każdy posiłek i każda chwila były lepsze”?

Czy podobnie jak my wierzysz w Siłę Ludzi?

Jeśli tak – to czekamy na Ciebie!

Główne zadania na stanowisku:

  • Realizacja cross-funkcyjnych projektów optymalizacyjnych (CCI) dla państw Europy Środkowo-Wschodniej (Polska, Rumunia i Ukraina).
  • Ustalanie z zainteresowanymi stronami celów biznesowych oraz założeń technicznych i organizacyjnych, przygotowywanie business case i harmonogramu projektu.
  • Monitorowanie postępów i rezultatów prac, raportowanie statusu oraz ryzyk projektowych do głównych interesariuszy projektu.
  • Efektywne zarządzanie zespołem projektowym oraz współpraca z managerami działów Marketingu, R&D, Produkcji, Zakupów, Jakości.
  • Koordynacja procesu generowania i oceny nowych pomysłów CCI.
  • Współpraca z innymi kierownikami projektów CCI w regionie EMEA oraz globalnie, dzielenie się najlepszymi praktykami oraz pomysłami usprawniającymi.

Profil Kandydata:

  • Między 3 a 5 lat doświadczenia w środowisku marketingowym, łańcucha dostaw, zakupów, finansowym bądź jakości, w środowisku FMCG.
  • Minimum dwa lata doświadczenia w zarządzaniu projektami, preferowane w środowisku cross-funkcyjnym.
  • Umiejętność analizowania złożonych sytuacji oraz rozumienia kluczowych pojęć finansowych
  • Przywództwo, umiejętność negocjacji oraz skutecznej komunikacji z partnerami biznesowymi na różnych poziomach w organizacji.
  • Umiejętność zarządzania zespołem bez formalnej ścieżki raportowania.
  • Doświadczenie w pracy w SAP lub podobnym systemem ERP.
  • Obsługa excel na poziomie zaawansowanym (formuły, tabele przestawne, analiza dużej ilości danych).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.

FIRMA

McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych z ponad 5 miliardami USD rocznej sprzedaży. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 150 krajach. Firma została założona w 1889 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 12,400 pracowników na całym świecie.

Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 50 miejscach w 24 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności.

McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 r., a swoją pozycję rynkową zyskał dzięki przejęciu polskiej marki Kamis i jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów oraz możliwość rozwoju kariery w firmie, którą jest światowym leaderem na rynku przypraw.

Jako pracodawca Równych Szans, firma McCormick jest zobowiązana do zapewnienia jednakowego dostępu do oferowanych stanowisk pracy