KEY ACCOUNT MANAGER

Data: 2023-01-13

Lokalizacja: WOLKA KOSOWSKA, MZ, PL, 05-552

Firma: McCormick & Company

(Modern Trade)

Miejsce pracy: Stefanowo k/ Warszawy/praca zdalna

Czy posiadasz doświadczenie w budowaniu długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami?

Czy chcesz dołączyć do organizacji, której pasją jest Smak a misją „Sprawić, aby każdy posiłek i każda chwila były lepsze”?

Czy podobnie jak my wierzysz w Siłę Ludzi?

Jeśli tak – to czekamy na Ciebie!

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Wdrażanie strategii sprzedażowej dla klientów oraz budowanie długoterminowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami McCormick Polska
  • Budowanie długoterminowej i stabilnej zyskowności McCormick u klienta poprzez zarządzanie inwestycją w kanale nowoczesnym i osiąganie określonego poziomu zyskowności (PBI)
  • Budowanie wartości kategorii McCormick oraz budowanie wartości pozycji McCormick jako lidera w kategorii dla klienta
  • Negocjacje kontraktów, ich wysokości i poziomu inwestycji
  • Współprzygotowanie oraz egzekucja przygotowanych z działem Marketingu/Trade Marketingu/Zarzadzania Kategorią planów aktywności dla klientów w celu realizacji celów strategicznych McCormick w kanale nowoczesnym
  • Zarządzanie relacją z terenowymi siłami sprzedaży w szczególności poprzez wyznaczanie i egzekucję zadań dla terenowych sił sprzedaży odpowiedzialnych za współpracę z klientem, realizację budżetów wolumenowych, egzekucję aktywności centralnych
  • Współpraca z innymi działami firmy celem opracowywania długofalowej strategii dla podległych klientów

PROFIL IDEALNEGO KANDYDATA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku KAMa (min. 2 pełne samodzielne cykle negocjacyjne) w rynku nowoczesnym
  • Mile widziane doświadczenie w Dyskontach/HM/SM
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Zaawansowana znajomość zagadnień zarządzania miksem produktowym, miksem markowym, budżetem klienckim
  • Znajomość zagadnień zarządzania kategorią
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie płynnym
  • Nastawienie na cel i proaktywna realizacja powierzonych zadań.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne z umiejętnością przełożenia ich na pragmatyczne długoterminowe działania u klientów

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej światowym liderem o ugruntowanej pozycji w międzynarodowym środowisku (kapitał amerykański)
  • Prywatną opiekę zdrowotną Enel-Med, dofinansowanie do karty Multisport, możliwość korzystania z Programu Wsparcia Pracowników i  Rodzin (pomoc w wyzwaniach życia codziennego w tym konsultacje psychologiczne)
  • Narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych (samochód, telefon)
  • Praca w modelu hybrydowym (min. 50% w ciągu miesiąca w biurze w ujęciu miesięcznym)

McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 125 krajach. Firma została założona w 1889 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 12,000 pracowników na całym świecie.

Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 50 miejscach w 26 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności.

McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 r., a swoją pozycję rynkową zyskał dzięki przejęciu polskiej marki Kamis i jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie.

Aby aplikować:

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i chciałbyś rozwijać swoją karierę zawodową w międzynarodowej organizacji, proszę wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów oraz możliwość rozwoju kariery w firmie, którą jest światowym liderem na rynku przypraw.

Jako pracodawca Równych Szans, firma McCormick jest zobowiązana do zapewnienia jednakowego dostępu do oferowanych stanowisk pracy.