Regionalny Kierownik Sprzedaży - Podkarpacie

Data: 21 kwi 2024

Lokalizacja: WOLKA KOSOWSKA, MZ, PL, 05-552

Firma: McCormick & Company

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Teren pracy – Rzeszów i okolice

Czy posiadasz doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG?

Czy chcesz dołączyć do organizacji, której pasją jest Smak a misją „Sprawić, aby każdy posiłek i każda chwila były lepsze”?

Czy podobnie jak my wierzysz w Siłę Ludzi?

Jeśli tak – to czekamy na Ciebie!

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży w kanale tradycyjnym na określonym terenie.

Główne zadania:

  • Realizacja planu sprzedaży w aspekcie wartościowym i asortymentowym zgodnym z  comiesięcznymi planami sprzedaży.
  • Zarządzanie pracą handlowców.
  • Rekrutacja, szkolenia i rozwój zespołu
  • Kontrola i realizacja  standardów ekspozycji produktów w obsługiwanych obiektach.
  • Nadzór i  realizacja działań promocyjnych.
  • Przeprowadzanie rozmów/negocjacji z Klientami.
  • Weryfikacja zapasów magazynowych u Klienta.
  • Kontrola budżetu sprzedaży/ rozliczanie faktur marketingowych/materiałów reklamowych.
  • Skuteczna współpraca z dystrybutorami, poparta bardzo dobrymi wynikami sprzedażowymi.

Wymagania:

  • Wieloletnie doświadczenie w pracy na takim samym, albo bardzo podobnym stanowisku.

  • Znajomość środowiska FMCG jest obligatoryjna.
  • Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i rozwoju zespołu jest niezbędne.
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych oraz zarządzaniu budżetem sprzedażowym.
  • Duża samodzielność w działaniu.
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zespole
  • Perspektywę rozwoju i możliwość kariery w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Agencje rekrutacyjne: firma McCormick podejmuje współpracę z zewnętrznymi agencjami rekrutacyjnymi jedynie po uprzednim kontakcie poprzez Agency Portal. Aplikacje przesłane przed skontaktowaniem się poprzez wspomniany Portal, nie będą rozpatrywane.

Jako pracodawca Równych Szans, firma McCormick jest zobowiązana do zapewnienia wszystkim kandydatom jednakowego dostępu do oferowanych stanowisk pracy.

Kierujemy się zasadą zakazu wszelkiej dyskryminacji, w szczególności ze względu na: płeć, orientację seksualną, wiek, pochodzenie etniczne bądź społeczne, rasę, kolor skóry, język, przynależność do mniejszości narodowych, cechy genetyczne, religię, przekonania, poglądy np. polityczne, status społeczny, majątek, niepełnosprawność lub orientację seksualną.

#LI-DNI