Inżynier ds. Oczyszczalni Ścieków

Data: 2022-09-10

Lokalizacja: WOLKA KOSOWSKA, MZ, PL, 05-552

Firma: McCormick & Company

Position:   Inżynier ds. Oczyszczalni Ścieków

Based:      Stefanowo (k.Warszawy)

Czy chcesz dołączyć do organizacji, której pasją jest Smak a misją „Sprawić, aby każdy posiłek i każda chwila były lepsze”?

Czy podobnie jak my wierzysz w Siłę Ludzi?

Jeśli tak – to czekamy na Ciebie!

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Eksploatacja urządzeń i instalacji Zakładowej Oczyszczalni Ścieków
  • Nadzór nad procesem oczyszczania ścieków
  • Wykonywanie i raportowanie badań jakościowych ścieków zgodnie z wymogami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Przestrzeganie przepisów BHP, ochrony środowiska.
  • Przestrzeganie standardów zawartych w instrukcjach ISO, dokumentacjach techniczno-ruchowych urządzeń i innych instrukcjach i procedurach stanowiskowych
  • Tworzenie instrukcji
  • Usuwanie awarii

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Uprawnienie energetyczne G1, G2, G3 w zakresie dozoru i eksploatacji również mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
  • Skuteczność, kreatywność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Samodzielność i proaktywność
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

FIRMA

McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych z ponad 5 miliardami USD rocznej sprzedaży. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 150 krajach. Firma została założona w 1889 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 12,400 pracowników na całym świecie.

Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 50 miejscach w 24 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności.

McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 r., a swoją pozycję rynkową zyskał dzięki przejęciu polskiej marki Kamis i jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów oraz możliwość rozwoju kariery w firmie, którą jest światowym leaderem na rynku przypraw.

 Jako pracodawca Równych Szans, firma McCormick jest zobowiązana do zapewnienia jednakowego dostępu do oferowanych stanowisk pracy.